Poniżej znajdziesz instrukcje krok po kroku, jak założyć konto na amerykańskim czacie xmodels. Na tym czacie, każdy z użytkowników pisze z Tobą po angielsku. Jeśli podczas zakładania napotkasz na jakiś problem, którego nie będziesz potrafiła rozwiązać to skontaktuj się z nami mailowo, na pewno Ci pomożemy!

Aby rozpocząć rejestracje na xmodels wejdź w link: https://www.xmodels.com/c134106

Xmodels jest jednym z bardzo dobrych czatów, wypłaty realizowane są na nim automatycznie co dwa tygodnie, jego atutem jest to, że bardzo szybko się go zakłada.

Po wejściu w link otworzy się strona widoczna na obrazku obok.

Wybierz przycisk Model Registration tak jak jest to zaznaczone na screenie.

Strona domowa

Następnie wprowadź swoje dane:

1. Adres email

2. Twój login

3. Hasło

4. Powtórz hasło

5. Data urodzenia

Zatwierdź przyciskiem Validate GO

Strona domowa

Kolejnym etapem jest uzupełnienie Twoich szczegółowych danych – dane typu imię i nazwisko muszą być prawdziwe, adres zamieszkania nie jest przez nich weryfikowany, więc nie musisz podawać prawdziwego adresu zamieszkania - ważne, żeby kraj się zgadzał z tym który masz wpisany w dowodzie.

1. Imię

2. Nazwisko

3. Narodowość

4. Adress

5. Możesz zostawić puste

6. Numer telefonu – nie musi być prawdziwy

6a. numer kierunkowy

7. Płeć

8. Kod pocztowy

9. Miasto

10. Państwo

11. Zaznacz No

I potwierdź wszystkie dane przyciskiem Validate.

Strona domowa

Następnym krokiem jest zatwierdzenie ich regulaminu. Zaznacz opcję I have read and I agree to the Xmodels agreement i przejdź do następnego krok klikając przycisk Next step

Strona domowa

W kolejnym kroku musisz wrzucić swój dokument tożsamości oraz podać jego numer i datę ważności:

1. Seria i numer Twojego dowodu, paszportu

2. Data ważności

Następnie wybierz przycisk I upload a copy of my ID

Strona domowa

W następnym kroku będziesz musiała nagrać wideo weryfikacyjne jak trzymasz dowód przy twarzy, a następnie przybliżasz go do kamery

Strona domowa

Po wrzuceniu nagrania będziesz musiała uzupełnić wszystkie rzeczy na profilu, obok których znajduje się czerwony wykrzyknik:

Strona domowa

Po wrzuceniu zdjęć poprzez klikanie na przyciski „Complete now” i zaakceptowaniu wszystkich zgód, uzupełnij sposób płatności – gdzie chcesz otrzymywać przelewy:

Z górnego menu wybierz opcję „My payouts” a następnie Payment data. Po ustawieniu płatności możesz uruchomić swoją pierwszą transmisję:

Strona domowa

Aby rozpocząć swoją pierwszą transmisję na xmodels, kliknij Start u góry ekranu:

Strona domowa

Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy lub będziesz miała po prostu jakieś pytania, śmiało napisz do mnie maila, ze wszystkim Ci pomogę :)!

Pamiętaj również, żeby koniecznie zgłosić się do mnie po kolejne instrukcje - nie wszystkie erotyczne czaty zostały opisane na mojej stronie.

mail: biuro@big7.pl

Kontakt

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji na temat ciasteczek oraz polityki prywatności znajdziesz tutaj: Polityka Prywatności Rozumiem