Poniżej znajdziesz instrukcje krok po kroku, jak założyć konto na niemieckim czacie mydirtyhobby. Na tym czacie z większością użytkowników możesz rozmawiać po angielsku, jednak część z nich będzie pisała tylko po niemiecku. Nie przejmuj się tym, na początku bez problemu możesz pisać z nimi z wykorzystaniem translatora. Jeśli podczas zakładania napotkasz na jakiś problem, którego nie będziesz potrafiła rozwiązać to skontaktuj się z nami mailowo, na pewno Ci pomożemy!

Aby rozpocząć rejestracje na mydirtyhobby wejdź w link: https://mydirtyhobby.com/w/JustHelper/register/amateur

Tutaj założenie konta zajmie Ci maksymalnie godzinę i już jutro będziesz mogła zacząć zarabiać.

Po wejściu w ten link musisz kliknąć zielony przycisk: Join Us, Wyświetli Ci się formularz, w pierwszym kroku będziecie musieli podać nazwę użytkownika oraz hasło - proponuje nazwę po angielsku lub niemiecku, na tej stronie nie znajdziesz Polaków. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie formularza

w polu birthday – podajesz swoją date urodzenia, a tam dzie jest wpisane 73222 – swój kod pocztowy.

Ważne, żeby na dole podać referred by: Inividual i wpisać następujące dane:

Patryk Budnicki

magnus.krawowski@op.pl

Na koniec kliknij zielony przycisk Register

Strona domowa

W kolejnym etapie, będziesz musiała wrzucić zdjęcia swojego dowodu od przodu, od tyłu oraz zdjęcie jak trzymasz dowód przy twarzy - te zdjęcia nie będą nigdzie dostępne, są one potrzebne do zweryfikowania przez ten serwis, czy Ty to na pewno Ty.

Po przesłaniu tych zdjęć, zostaniesz poproszona o uzupełnienie 4 zdjęć profilowych - jedno w zupełności wystarczy, ale jak będziesz miała wszystkie, na pewno będziecie wyżej pozycjonowani u nich na stronie. Głównie od ładnych i ciekawych zdjęć profilowych zależy, jak dużo osób będzie wchodziło na Twoją transmisję, a co za tym idzie, ile będziesz zarabiała.

Po wrzuceniu zdjęć kliknij przycisk "Finish".

dowod

Następnie spójrz na screena obok - wybierz najpierw opcje Settings, w opcji Statistics będziesz mogła sprawdzać później swoje statystyki zarobkowe z wybranego dnia - są one aktualizowane co około 10 minut.

dowod

Wyświetli Ci się taki panel jak na zdjęciu poniżej - Kliknij na zaznaczone na niebiesko Settings - będziesz musiała tam pouzupełniać informacje o sobie - najpierw wejdź w Profile Info - wypełnij tam wszystkie informacje o sobie, następnie "About me info" - wpisz tam jakiś krótki opis, następnie w zakładce Account Settings wybierz opcję "Account & Payments Info".

ustawienia

Wybierz tam opcję Payout, tak jak zaznaczyłem poniżej i uzupełnij informacje o swoich płatnościach.

platnosc

Po wykonaniu wszystkich tych czynności, jutro gdy suport zaakceptuje Twoje konto oraz wprowadzone dane, będziesz mogła wybrać z górnego menu "Start webcam" i zacząć nadawać. Jeśli miną 24 godziny i wciąż nie będziesz mogła transmitować, przejdź na sam dół strony – zostało tam opisane co należy sprawdzić i jakie wykonać kolejne kroki.

platnosc

Przy rozpoczynaniu po raz pierwszy zostaniesz zapytany o stawki (zdjęcie poniżej) - na czacie publicznym proponuje Ci zostawić 99 lub maksymalnie 149 - zaś na prywatny ustaw sobie 300 lub nawet więcej - generalnie to po chwili rozmowy od razu proponuj prywatny czat, argumentując tym, że wtedy będziecie cały czas sami - na publicznym stawka wynosi około 10 eur na godzinę, więc jest dosyć niska. Na tym portalu klienci często lubią dawać napiwki - jak będą czegoś od Ciebie chcieli, bo chcą rózne rzeczy - np pokazania stóp, żebyś zapaliła papierosa - proponuj im wtedy, że zrobisz to, ale za 2000 DC - to jest około 10eur, często znajdziesz takich, którzy od razu bez problemu Ci to przeleją.

stawki
Jeśli po 24 godzinach(nie licząc weekendów), wciąż nie możesz rozpocząć transmisji, sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą – być może któreś z Twoich zdjęć weryfikacyjnych zostało odrzucone. Kliknij ikonę koperty na górze strony – tak jak na screenie poniżej
wiadomosci

Następnie wybierz opcję Support – aby sprawdzić wiadomości od suportu – w normalnej skrzynce też możesz mieć od nich wiadomości, jednak te z problemami do Twojego konta, znajdą się w zakładce support

support

Jeśli w miejscu zaznaczonym na czerwono na poniższym screenie będziesz miała jakąś wiadomość, oznacza to, że coś mogło pójść nie tak podczas rejestracji – otwórz tą wiadomość

Jeśli nie masz wiadomości od supportu, a wciąż nie działa Ci konto, sama do nich napisz, z zapytaniem co masz dalej robić:

W tytule wiadomości wpisz: Webcam,

a w treści wiadomości: Hello, why I’m not able to use webcam?

Zazwyczaj nic nie odpiszą, tylko po prostu włączą Ci możliwość nadawania na żywo.

wiadomosci

Chcesz dostawać pieniądze za prywatne wiadomości, które wysyłają do Ciebie klienci gdy nie jesteś online na czacie?

Rozwiń opcje swojego profilu klikając na strzałkę obok nazwy swojego profilu i wybierz opcję Chat Prices.

ceny

Następnie zaznacz opcję All members need to pay for each messages sent to you i ustaw wybraną przez Ciebie price per message – nie ustawiaj tej ceny zbyt dużej, ponieważ nikt nie będzie wtedy do Ciebie pisał – a odpisywanie na prywatne wiadomości jest świetnym sposobem na zachęcanie klientów, aby odwiedzili Twoją transmisję na żywo.

ceny

Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy lub będziesz miała po prostu jakieś pytania, śmiało napisz do mnie maila, ze wszystkim Ci pomogę :)!

Pamiętaj również, żeby koniecznie zgłosić się do mnie po kolejne instrukcje - nie wszystkie erotyczne czaty zostały opisane na mojej stronie.

mail: biuro@big7.pl

Kontakt

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji na temat ciasteczek oraz polityki prywatności znajdziesz tutaj: Polityka Prywatności Rozumiem