Poniżej znajdziesz instrukcje krok po kroku, jak założyć konto na niemieckim czacie big7. Jeśli podczas zakładania napotkasz na jakiś problem, którego nie będziesz potrafiła rozwiązać to skontaktuj się z nami mailowo, na pewno Ci pomożemy!

Aby rozpocząć rejestracje na big7 wejdź w link: https://www.big7.com/amateur/?wmb=6105&wms=2

Otworzy Ci się strona taka jak na screenie obok. Wybierz opcję „Jetzt anmelden”:

Strona domowa

Po wybraniu tego przycisku otworzy Ci się okno tak jak na screenie.

Uzupełnij dane, gdzie:

1. Twój nick

2. Hasło

3. Powtórz hasło

4. Email

5. Powtórz email

6. Płeć (kobieta to weiblich)

7. Zaznacz zgodę

8. Kliknij zielony przycisk jetzt Geld verdienen!

uzupelnianie danych profiowych

Otworzy Ci się strona z informacją, że został wysłany mail aktywacyjny, wejdź na swojego maila i skopiuj kod, wklej go w miejsce Dein Bestatigungscode i wybierz zielony przycisk Bestatigen lub po prostu wejdź w link aktywacyjny, który również będziesz miała na mailu.

Do rejestracji najlepiej używać maila założonego na gmailu - na inne czasami wiadomość weryfikacyjna nie dochodzi, czasami też znajduje się w folderze SPAM - koniecznie sprawdź ten folder.

Jeśli nie dostałaś maila weryfikacyjnego, to żaden problem - rozpocznij ponownie rejestracje, tylko tym razem wprowadź maila założonego na gmailu.

aktywacja

Po aktywacji konta zostaniesz zalogowana na swoje konto, wyświetlą Ci się pola do wprowadzenia swoich danych – zrób to od razu, ponieważ później ten komunikat może Ci się nie wyświetlać i będziesz musiała szukać tego ręcznie.

1. Imię

2. Nazwisko

3. Twoja data urodzenia

4. Ulica

5. Numer domu

6. Kod pocztowy w formacie bez myślnika (jeśli Twój kod to 82-012 to wpisz 82012)

7. Miasto

8. Kraj – Polen

Kliknij różowy przycisk Speichern aby przejść dalej.

uzupełnianie danych uwierzytelniających

Wyświetli Ci się okno, w którym będziesz musiała wrzucić zdjęcie dowodu oraz zdjęcie profilowe – zdjęcie profilowe nie może być całkowicie rozebrane, możesz być w bieliźnie.

1. Numer Twojego dowodu osobistego

2. Kliknij aby wgrać dowód

3. Ausweis hochladen – wybierz aby zatwierdzić zdjęcie dowodu wraz z jego numerem

4. Kliknij aby wgrać zdjęcie profilowe

5. Speichern – różowy przycisk, aby przejść dalej po wypełnieniu danych.

weryfikacja tożsamości weryfikacja tożsamości

W następnym oknie które Ci się wyświetli zaznacz, Ich habe keine steuernummer oraz ich habe keine UST-.ID, nie jesteś mieszkanką niemiec, więc nie posiadasz tych numerów, w ostatnim pozostaw nie – jest to pytanie, czy ktoś inny jest właścicielem konta.

Aby zakończyć kliknij przycisk Speichern.

W ostatnim kroku poprosisz o podanie kontaktu do siebie oraz mediów społecznościowych – nie musisz tego wypełniać, ja nigdy tego nie wypełniam.

dane US

Pozostaje Ci tylko uzupełnić swój profil:

Wszystkie opcje które będziemy wypełniać i są one konieczne zaznaczone są na screenie. Zacznijmy od Angeben aktualisieren: - kliknij ten zielony przycisk i otworzy Ci się okno z Twoimi danymi.

strona główna

1. Twój numer konta bankowego, na który będą przychodziły przelewy – pamiętaj, aby na początku numeru dać PL – inaczej przelewy nie przyjdą!

2. BIC/SWIFT – kod bic Twojego banku, znajdziesz go, wpisując w google(przykład dla mbanku) mbank kod bic

Reszty informacji nie uzupełniaj, niżej masz tylko do wypełnienia, czy znajdą Cię na jakiś innych portalach – nie wpisuj tam nic. Wybierz opcję rózowego przycisku Speichern – aby zapisać te dane.

dane bankowe

Kolejną zaznaczoną opcją, jest zielony przycisk Welcome-message hinterlegen, kliknij go, a otworzy Ci się okno:

Wprowadź jakąś wiadomość powitalną po niemiecku, która będzie wysyłana do użytkowników – ta wiadomość ma zachęcić, aby weszli do Ciebie na kamerkę, przykładowa:

Heey, ich bin heute sehr geil, komm bitte in meine live cam, ich will dir etwas zeigen. (Heey, jestem dzisiaj bardzo napalona, przyjdź do mnie na live kamere, chcę Ci coś pokazać).

Następnie zatwierdź różowym przyciskiem „Welcome-message speichern”

wiadomość powitalna

W celu uzupełnienia kolejnej rzeczy, która jest obligatoryjna abyś rozpoczęła zarabianie jest wybranie zielonego przycisku ze strony głównej – Profil bearbeiten, otworzy Ci się strona:

Zaznaczone są zielone przyciski, które powinnaś wypełnić:

Tittlebild bearbeiten – nie jest to obowiązkowe, zdjęcie, które będzie się wyświetlalo w tle Twojego profilu, na pewno warto je mieć

Profilvideo bearbeiten – wideo zachęcające, również nie jest obowiązkowe

Profilbilder bearbeiten – zdjęcie profilowe – obowiązkowe!

uzupełnianie profilu

Masz możliwość wgrania 5 zdjęć profilowych, pierwsze zaznaczone na zielono, będzie głównym – pozostałe również warto wrzucić, wtedy Twój profil będzie wyżej wyświetlany na stronie.

zdjęcia profilowe

Każde zdjęcie podczas wgrywania musisz zatwierdzić przyciskiem Speichern.

zatwierdzanie

Przycisk bearbeiten – pod zakładką infos służy do tego, aby wprowadzić jakiś tekst profilowy, trzeba również go mieć! Przykładowy:

Heey ich suche hier spass und real treffen – komm in meine live cam, dann wir wurden spass haben.

Ostatnią opcją jest przycisk bearbeiten po prawej stronie – kliknij go, aby uzupełnić następujące informacje:

1. Kod pocztowy widoczny dla użytkowników (wprowadź jakiegoś miasta z niemiec, wtedy będziesz się wyświetlała, że jesteś w ich okolicy i chętniej będą wchodzić na Twój profil), na przykład dla Munchen: 80337

2. Miasto widoczne dla użytkowników - skoro w punkcie podałaś kod Munchen to wpisz Munchen

3. Języki w których będziesz pisała – dodaj również English

4. Data urodzenia widoczna dla użytkowników – nie musi być Twoja prawdziwa

5. Wzrost

6. Waga

7. Rozmiar stanika

8. Rozmiar stanika

9. Piersi – naturalne, czy silikonowe

10. Kolor oczu

11. Kolor włosów

12. Czy jesteś ogolona w miejscach intymnych

14. Czy masz kolczyki – jeśli nie masz, zaznacz keine piercings – jeśli masz, to wybierz miejsce w którym je posiadasz

15. Czy masz tatuaże, jeśli nie masz to wybierz keine tattoos, dezent – dyskretny, auffalig – rzucający się w oczy, extrem – bardzo dużo

16. Figura – schlank – szczupła

17. Typ – chodzi o kolor skóry, europaisch

Następnie zatwierdź przyciskiem Speichern

informacje personalne zatwierdzanie zatwierdzanie

Pozostaje Ci teraz czekać, aż Twój profil zostanie zaakceptowany, jeśli uzupełniałaś go pomiędzy godziną 9 a 16, to powinno to potrwać maksymalnie 2-3 godziny. Czasami administracja wyślę Ci wiadomość na stronie z prośbą o przesłanie do nich na maila dodatkowego zdjęcia weryfikacyjnego, na przykład jak trzymasz kartkę z napisem big7 przy twarzy. Żeby sprawdzić, czy otrzymałaś jakąś wiadomość od supportu wejdź w swoją skrzynkę odbiorczą na stronie(po prawej stronie różowa koperta): Jeśli będziesz miała wiadomość od supportu i będziesz miała problem z jej przetłumaczeniem, napisz do mnie wiadomość, od razu Ci pomogę!

support

Po tym czasie, na stronie głównej powinna Ci się pojawić zielona opcja Cam:

akceptacja

Wybierz ją, aby rozpocząć transmisję, wyświetli ci się okno:

Pouzupełniaj wszystko tak jak na screenie, wilkommensnachricht możesz zmienić – jest to wiadomość, którą ujrzy użytkownik zaraz po wejściu na Twoją transmisję na żywo, po uzupełnieniu tego tak jak na screenie wybierz opcję livecam starten

wiadomość powitalna

Zostaniesz poproszona o zrobienie live photo – warto zawsze je mieć, przyciąga uwagę i możesz pokazać jak wyglądasz na dzisiejszej sesji.

Podczas nadawania, gdy wejdzie użytkownik, warto po chwili rozmowy zapraszać go na prywatny czat – przycisk do zapraszania pojawi Ci się nad oknem rozmowy – na prywatnym czacie dużo więcej zarabiasz!

Aby zachęcić użytkowników, staraj się wyklikiwać „hello machine”, która jest na stronie głównej – rób to jak będziesz już włączona na wszystkich czatach, gdy oczekujesz na klientów, robi się to w ten sposób:

Na stronie głównej, która wyświetla Ci się po logowaniu (https://www.big7.com/meinbigseven.html), zescrolluj trochę w dół i:

Klikaj na Standard-Nachricht versenden – dziennie zazwyczaj możesz wyklikać około 100 takich zaproszeń dla użytkowników - jeśli wyklikasz wszystkie w danej chwili, odśwież stronę, a powinny Ci się pojawić nowe, do póki nie wyklikasz dziennego limitu – warto to robic, ponieważ zwiększa to znacznie zarobki.

hello machine

Możesz ustawić również cenę, za odpisywanie na zwykłe wiadomości do klientów – wtedy zarabiasz również na tym, jak odpisujesz na zwykłe wiadomości w skrzynce odbiorczej – znajduje się ona u góry po prawej stronie:

Aby ustawić cenę za wiadomość, wybierz opcję amateureistellungen andern – tak jak jest to zaznaczone, a następnie Nachrichten einstellungen:

wiadomości

Wprowadź cenę w miejsach zaznaczonych na niebiesko – nie wprowadzaj zbyt dużej, ponieważ nikt nie będzie do Ciebie pisał, daj maksymalnie 0,6 eur, a następnie zatwierdź przyciskiem Preise andern

ceny

Teraz gdy wejdziesz w skrzynkę odbiorczą – u góry po prawej stronie i dostaniesz płatną wiadomość, to otrzymasz określoną stawkę, za odpisanie na taką wiadomość, płatne wiadomości rozpoznasz po tym, że pod konwersacją będziesz miała:

Wtedy, gdy odpiszesz na wiadomość, zarobisz około 0,1 euro – 0,2 euro zabiera prowizja strona :( - ale warto na nie odpisywać i zachęcać w nich klientów, aby przychodzili do Ciebie na live kamerę :)

skrzynka odbiorcza

Kontakt

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji na temat ciasteczek oraz polityki prywatności znajdziesz tutaj: Polityka Prywatności Rozumiem